درباره ما

دسترسی به محصولات و مواد غذایی کاملا سالم به یکی از دغدغه های اصلی زندگی امروز تبدیل شده است. میوه جات و خوراکی های ارگانیک در سبد غذایی همه کسانی است که به زندگی سالم تر فکر می کنند. این از یک سو و پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی از سویی دیگر سبب شده است تا مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب ‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب نماید.
زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود. خصوصا که اوقات و فرصت های هر کسی با توجه به مشغله های زندگی نوین بسیار ارزشمندتر شده است.
شرکت “آرتین تجارت گستر سیب” برای پاسخ به همین نیاز و ضرورت زندگی امروز تاسیس شده است تا هموطنان عزیز بتوانند با اطمینان خاطر، محصولات خواروبار، لبنیات، موادغذایی،آجیل، خشکبار ومیوه و سبزی تازه، باکیفیت و سالم را با قیمتی مناسب در زمانی بسیار کم انتخاب و خرید نمایند و از خرید خود احساس رضایت و لذت داشته باشند.
جلب اعتماد مشتریان و خرید هر چه مطمئن­ تر آنها و کسب رضایتشان، هدف همه عوامل شرکت ماست، از همین رو ما تنها محصولات باغی کاملا سالم و درجه یک و مواد غذایی سنتی و باکیفیت را عرضه میکنیم و هیچگونه عرضه فراورده های صنعتی نداریم.